تبلیغات
کشتی کج - دانلود - جدیدترین خبرها از دنیای رستلینگ: د راک همچنان بالاتر از جان سینا و ...
صفحه اول تماس با ما RSS                     قالب وبلاگ
  
کشتی کج - دانلود

http://up.vatandownload.com/images/pa6vwjej5zq524y6so.jpg» جدیترین خبرها از دنیای رستلینگ:

راک همچنان بالاتر از سینا:
تعداد Follower های د راک در توئیتر از مرز یک میلیون نفر گذشت تا همچنان راک بالاتر از جان سینا ...

آپدیت نایت آف چمپیونز:
پی پی وی نایت آف چمپیونز، عنوان رویدادی است که 18 سپتامبر برگزار خواهد شد. تا به حال 3 مسابقه ...

آپدیت وضعیت ولادمیر کازلاو:
ولادمیر کازلاو، استار سابق کمپانی دابلیو دابلیو ای که ماه گذشته به شکل عجیبی از این کمپانی ...

جریکو و پانک؛ استوری بعدی ؟
یک تا دو ماهی است که سی ام پانک جنجالی در کمپانی به وجود آورده است که این جنجال ...

خبرهایی کوتاه و تکمیلی از WWE:
ماه گذشته اعلام شد که پی پی وی مانی این د بنک 265000 نسخه به فروش رفته است و ...

» برای مشاهده مشروح خبرها به ادامه مطلب مراجعه نمائید.


منبع


  • راک همچنان بالاتر از سینا
تعداد Follower های د راک در توئیتر از مرز یک میلیون نفر گذشت تا همچنان راک بالاتر از جان سینا در توئیتر باشد! د راک نیز به این مناسبت در هفته گذشته توئیتی را ارسال کرد و گفت: به تیم برینگ ایت افتخار میکنم! گفتنی است که جان سینا نزدیک به 872 هزار نفر Follower در توئیتر دارد! قابل ذکر است که جان سینا و د راک در مسابقه ای در رسلمنیا 28 با هم روبه رو خواهند شد و تبلیغ این مسابقه نیز در سوپر شوء اسمکدان هفته گذشته انجام شد! اگفتنی است که راک در پی پی وی سوروایور سریز 2011 نیز حضور خواهد داشت.

  • آپدیت نایت آف چمپیونز
پی پی وی نایت آف چمپیونز، عنوان رویدادی است که 18 سپتامبر برگزار خواهد شد. تا به حال 3 مسابقه رسمی برای این پی پی وی در نظر و رسما ثبت شده است که جان سینا و آلبرتو دلریو بر سر کسب کمربند قهرمانی WWE و رندی اورتن و مارک هنری بر سر کسب کمربند قهرمانی سنگین وزن جهان با هم مسابقه خواهند داد. همچنین تریپل اچ نیز در مقابل سی ام پانک قرار خواهد گرفت که آخرین خبرها از این بازی این است که نش به این بازی اضافه نخواهد شد و به دلیل مسائل درمانی احتمالا فقط دخالت خواهد کرد!

  • آپدیت وضعیت ولادمیر کازلاو
ولادمیر کازلاو، استار سابق کمپانی دابلیو دابلیو ای که ماه گذشته به شکل عجیبی از این کمپانی اخراج شد، همچنان هیچ صحبتی پس از اخراجش نکرده است! آخرین خبرها حاکی از آن است که کازلاو قرار است در طی این هفته در یک شوء لیگ IGF شرکت کند. البته گفته شده است که او با نام الکساندر کازلاو قرار است در این شوء حضور داشته باشد. گفتنی است استاران دیگری چون بابی لشلی و دیگر استار اخراج شده WWE یعنی دیوید هارت اسمیت در این اونت حضور خواهند داشت.

  • جریکو و پانک؛ استوری بعدی ؟
کریس جریکو حدود یک سال از کمپانی دابلیو دابلیو ای دور است و در این مدت بیشتر به خوانندگی و گروه موسیقی خود رسیده است و احتمال زیاد تا رسلمنیا 28 این غیبت خود ادامه خواهد داشت. اما یک تا دو ماهی است که سی ام پانک جنجالی در کمپانی به وجود آورده است که این جنجال از قبل پی پی وی مانی این د بنک آغاز شد و همچنان ادامه دارد. در این بین جریکو از طریق توئیتر صحبت های تندی را هر چند هفته ای کرده است که وی در هفته گذشته پس از پایان راء نوشت: یک راء دیگر و یک حرکت دزدیده شده دیگر، من اینا را از یک روکی یا دیوا انتظار دارم؛ اما تو پانک! بکش کنار ...!! این یکی از توئیترهای تند جریکو درباره پانک بوده ولی جالب اینجاست که پانک هنوز به این اظهارات جریکو پاسخی نداده است! احتمال میرود که در آینده ای نه چندان دور استوری بین این دو شکل بگیرد!

  • خبرهایی کوتاه و تکمیلی از WWE
1- ماه گذشته اعلام شد که پی پی وی مانی این د بنک 265000 نسخه به فروش رفته است و افزایش چشمگیری داشته اما این آمار تکذیب شد و به طور رسمی اعلام شد که 185 هزار نسخه از این پی پی وی به فروش رفته است! 2- در سوپر شوء اسمکدان هفته گذشته 32 دقیقه و 6 ثانیه کشتی گرفته شد و این شوء موفق به کسب ریتینگ 2.20 با 3.2 میلیون نفر بیننده شد! 3- WWE به صورت رسمی اعلام کرد که کاراکتر استارهای اوون هارت و آندره د جاینت در بازی WWE 12 حضور نخواهند داشت! 4- طبق خبری که چندین خبرگزاری درج کردند، ظاهرا دابلیو دابلیو ای میخواهد کلی کلی و ایو تورس، دو دیوای فیس خود را به زودی به شخصیت هیل تبدیل کند! 5- اعلام شده است که ماریس، دیوای کنونی دابلیو دابلیو ای تا حداکثر 2 هفته دیگر به میادین بازخواهد گشت. گفتنی است که او در طی دو هفته گذشته جراحی فتق شکم انجام داد!!درباره وبلاگ
آخرین مطالب
نویسندگان
آرشیو مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

ابزار وبمستر

عکس

تفریح و سرگرمی

دانلود

قالب وبلاگ

فروشگاه اینترنتی ایران آرنا