تبلیغات
کشتی کج - دانلود - جدیدترین خبرها از دنیای رستلینگ: کوین نش اخراج شد و ...
صفحه اول تماس با ما RSS                     قالب وبلاگ
  
کشتی کج - دانلود

http://tribalwrestling.com/wp-content/uploads/Kevin-Nash-WWE-Raw-2011.png

» جدیترین خبرها از دنیای رستلینگ:

کوین نش اخراج شد:
کوین نش، اسطوره قدیمی کمپانی WWE که مدتی است در استوری ها حاضر شده، به طور رسمی از این ...

تریپل اچ و آینده او در کمپانی:
مسابقه سی ام پانک و تریپل اچ با پیشنهاد تریپل اچ و قبول کردن پانک به صورت NO DQ یعنی بدون هیچ ...

خداحافظی استینگ از دنیای رسلینگ؟
استوری های تی ان ای به جائی رسیده است که حال پای کریر استینگ در میان آمده است! استینگ که ...

انتشار پروموی سوروایور سریز 2011:
پی پی وی سوروایور سریز یکی از بزرگترین و البته قدیمی ترین پی پی وی های دابلیو دابلیو ای ...

آپدیت نایت آف چمپیونز:
با برگزاری شوء راء گذشته، تعداد مسابقات ثبت شده برای پی پی وی نایت آف چمپیونز به عدد 5 رسید ...

آپدیت نو سارندر:
پی پی وی بعدی کمپانی تی ان ای با عنوان نو سارندر بامداد فردا در فلوریدا برگزار خواهد شد ...

خبرهای کوتاه و تکمیلی:
سایت WWE به طور رسمی اعلام کرد که ادج، استار بازنشسته این کمپانی و 11 بار قهرمان سابق ...

» برای مشاهده مشروح خبرها به ادامه مطلب مراجعه نمائید.


منبع

  • کوین نش اخراج شد
کوین نش، اسطوره قدیمی کمپانی WWE که مدتی است در استوری ها حاضر شده، به طور رسمی از این کمپانی اخراج شد! در شوء راء گذشته، تریپل اچ این تصمیم را گرفت و ساعاتی بعد سایت رسمی کمپانی نیز این خبر را تایید و در خروجی خود قرار داد. دلیل اخراج او گفته شده است که نش باید در فیلم Monster Brawl حضور پیدا کند و با توجه به همزمانی این فیلم با استوری او و همچنین تایید نشدن وضعیت سلامتی او برای کشتی گرفتن، WWE ترجیح داده است که نش را احتمالا به صورت موقت از استوری ها خارج کند و با این بهانه، وی را از استوری تریپل اچ و سی ام پانک خارج کرد!

  • تریپل اچ و آینده او در کمپانی
مسابقه سی ام پانک و تریپل اچ با پیشنهاد تریپل اچ و قبول کردن پانک به صورت NO DQ یعنی بدون هیچ قانونی در نایت آف چمپیونز برگزار و ثبت شد. اما این بازی طوری است که اگر تریپل اچ بازی را ببازد، از ریاست کمپانی باید کناره گیری کند! آخرین خبرها حاکی از این است که تریپل اچ در نایت آف چمپیونز برنده خواهد شد و همچنان در سمت خود باقی خواهد ماند! این در حالی است که تریپل اچ به جز بازی با آندرتیکر در رسلمنیا، هیچ مسابقه دیگری را در سال 2011 انجام نداده است و مسئولان کمپانی نیز در آمادگی او در بازی با پانک شک دارند! گفتنی است که با اخراج کوین نش از کمپانی، عملا دیگر شاهد حضور نش در این استوری نخواهیم بود!

  • خداحافظی استینگ از دنیای رستلینگ ؟
استوری های تی ان ای به جائی رسیده است که حال پای کریر استینگ در میان آمده است! استینگ که به تازگی استوری را با هالک هوگان آغاز کرده است، قرار است که 15 سپتامبر یعنی در شوء ایمپکت رستلینگ این هفته به مصاف ریک فلیر برود. شرط این بازی طوری است که اگر استینگ بازی را ببرد باید در مقابل هوگان قرار بگیرد ولی اگر به فلیر ببازد، باید از دنیای رستلینگ خداحافظی کند! این در حالی است که طبق آخرین خبرها، پزشکان هنوز به هوگان اجازه کشتی گرفتن نداده اند!

  • انتشار پروموی سوروایور سریز 2011
پی پی وی سوروایور سریز یکی از بزرگترین و البته قدیمی ترین پی پی وی های دابلیو دابلیو ای است که قرار است 20 نوامبر امسال در نیویورک سیتی و در مدیسون اسکوئر گاردن برگزار شود. روز گذشته پروموی رسمی این پی پی وی منتشر شد که در آن به طور رسمی تبلیغ حضور د راک و جان سینا و رو یا رویی این دو در این رویداد شده است!! گفتنی است که پیش از این نیز گفته شده بود که د راک قرار است در این رویداد حضور پیدا کند که WWE با انتشار این پرومو، حضور راک را تایید کرد. این پرومو طوری است که به احتمال بسیار زیاد شاهد رو به رو شدن و یا حتی درگیری سینا و راک در این پی پی وی خواهیم بود. علاوه بر این در صفحه رسمی این پی پی وی در سایت WWE تصویر د راک با لباس کشتی در کنار جان سینا دیده میشود! همچنین حضور رندی اورتن، د میز، سی ام پانک و آلبرتو دلریو نیز در این پی پی وی تبلیغ شده است. شما هم اکنون می توانید پروموی این رویداد را از این لینک دریافت نمائید.

  • آپدیت نایت آف چمپیونز
با برگزاری شوء راء گذشته، تعداد مسابقات ثبت شده برای پی پی وی نایت آف چمپیونز به عدد 5 رسید! جان سینا در مقابل آلبرتو دلریو برای کسب کمربند قهرمانی WWE، مارک هنری در مقابل رندی اورتن برای کسب کمربند قهرمانی سنگین وزن جهان، کوفی کینگستون و ایوان بورن در مقابل د میز و آرتروث برای کسب کمربند قهرمانی تگ تیم، کلی کلی در مقابل بث فینیکس برای کسب کمربند قهرمانی دیواس و تریپل اچ در مقابل سی ام پانک به صورت No DQ مچ مسابقات ثبت شده برای این پی پی وی را تشکیل داده اند. گفتنی است این پی پی وی 18 سپتامبر برگزار خواهد شد.

  • آپدیت نو سارندر
پی پی وی بعدی کمپانی تی ان ای با عنوان نو سارندر بامداد فردا در فلوریدا برگزار خواهد شد. 8 مسابقه رسمی برای این پی پی وی ثبت شده است تا احتمالا شاهد پی پی وی جذابی را باشیم! کورت انگل در مقابل استینگ در مقابل مستر اندرسون برای کسب کمربند قهرمانی سنگین وزن ایمپکت رستلینگ، بریان کندریک در مقابل آستین آریس برای کسب کمربند قهرمانی ایکس دیویژن، مکزیکن آمریکا در مقابل د پاپ و دیوان برای کسب کمربند قهرمانی تگ تیم، میکی جیمز در مقابل وینتر برای کسب کمربند قهرمانی ناک اوتس، بالی ری در مقابل جیمز استورم و گانر در مقابل رابرت رود در چارچوب رقابت باند فور گلوری، ساموآ جو در مقابل مت مورگان و جسی سورنسون در مقابل کید کش، مسابقات کامل این پی پی وی را تشکیل می دهند.

  • خبرهای کوتاه 
1- سایت WWE به طور رسمی اعلام کرد که ادج، استار بازنشسته این کمپانی و 11 بار قهرمان سابق سنگین وزن جهان قرار است در شوء اسمکدان این هفته به عنوان سوپراستار مهمان حضور پیدا کند. 2- WWE در بین کامرشال های اسمکدان گذشته اعلام کرد که شوء این هفته ماندی نایت راء نیز به صورت سوپر شوء با حضور استاران اسمکدان برگزار خواهد شد! 3- میسون رایان، عضو سابق نکسوس در شوء سوپراستارز گذشته با شخصیت فیس و با تم سانگ جدیدی به نام Last Days به میادین بازگشت در حرکتی عجیب در هنگام ورود به آرنا، پشتش را به سمت هواداران کرد و دستش را بالا برد! ساعاتی بعد یکی از هواداران در توئیتر رایان گفت که او حرکت کریس جریکو را دزدیده است که رایان پاسخ داد: احترامی نیست!! 4- میکی جیمز، ناک اوت کنونی تی ان ای در مصاحبه ای در پاسخ به این سوال که آیا ممکن است به WWE برگردد، گفت: این سوال سختی است و من معمولا جواب نمیدم، من نمیتونم بگم که هیچ وقت به دابلیو دابلیو ای برنخواهم گشت!! 5- یوشی تاتسو، استار WWE در شوء ان ایکس تی گذشته با ماسک وارد شد و در پایان بازی خود ماسکش برداشته شد و معلوم شد که وی صورتش را رنگ کرده است!! 6- WWE به صورت رسمی اعلام کرد که شبکه رسمی و مستقل WWE در سال 2012 افتتاح خواهد شد. 7- می یانگ دیوای قدیمی و اسبق WWE در چاپ ماه اکتبر مجله WWE گفته است که وینس مکمن به او قول داده است، هنگامی که 100 ساله شد، یک مسابقه بین او و دخترهایش، استفانی و نوش ترتیب دهد!!! 8- اعلام شده است که سانتینو مارلا در اواخر هفته گذشته دچار یک تصادف رانندگی در تورنتو شده و شانه چپ او آسیب دیده است! WWE هم این موضوع را تایید کرده است.
درباره وبلاگ
آخرین مطالب
نویسندگان
آرشیو مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

ابزار وبمستر

عکس

تفریح و سرگرمی

دانلود

قالب وبلاگ

فروشگاه اینترنتی ایران آرنا